List do Ciebie

Drogi Przyjacielu,


Na wstępie mam dla Ciebie mega newsa: szykuje się wielka impreza! Gdzie? LICHEŃ STARY

Kiedy? 15 - 19 LIPCA 2021r.

Masz ochotę przeżyć niesamowite wesele, którego długo nie zapomnisz? Pozwól Maryi zaprosić się na niepowtarzalny Festiwal Maryja i Młodzi - Wesele

Radości.

Co sprawia, że uśmiechasz się? Co wnosi radość do Twojego serca? Może to widok ukochanej osoby albo obecność Boga? Może dopiero szukasz wesela swojej duszy i rzeczywistej relacji...z Jezusem i Maryją?


Podziel się z nami swoimi przemyśleniami dołączając do młodzieży z całej Polski, która będzie gościła na tegorocznym Festiwalu Maryja i Młodzi 2021.


Pewnie spytasz kim jesteśmy i po co to robimy?


Tworzymy młodzieżową wspólnotę ELO (Ewangelizacyjny Licheński Ośrodek), spędzamy wspólnie czas na modlitwie oraz zabawie. Dzięki temu chcemy pogłębiać naszą więź z Bogiem i drugim człowiekiem. Tegoroczny festiwal stworzyliśmy po to, aby przekazać Ci Dobrą Nowinę o radości, weselu, Maryi i bliźnich.


"A jeśli jestem niewierzący?" Przyjedź tym bardziej!

Dla Ciebie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. To będzie także czas dla Twojego rozwoju nie tylko poprzez ciekawe konferencje ale także różnego rodzaju warsztaty tematyczne.

Interesujesz się muzyką, fotografią, makijażem? A może lubisz spędzać czas aktywnie? Nie czekaj tylko weź ze sobą podróżny plecak, podziel się swoją pasją i udoskonal swoje zdolności razem z nami!


Na koniec każdego dnia zapraszamy Cię również na koncerty na żywo

Na scenie zobaczysz m.i. Wyrwanych z niewoli czy ks. Jakuba Bartczaka.


Nie ważne kim jesteś i skąd pochodzisz. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie i liczymy na Twoją obecność.

I Ty możesz ślubować Bogu miłość, wierność i uczciwość. Daj sobie szansę poznać wspaniałych ludzi, zawiązać przyjaźnie. Kto wie, może właśnie tutaj poznasz miłość swojego życia… Mamy nadzieję, że odkryjesz swoje wnętrze na nowo i wypełnisz je olbrzymią radością!

To będzie niezapomniane wydarzenie.


Przybądź, napełnij się tą niesamowitą radością, a potem idź i powiedz wszystkim, że ON żyje.To jak będzie… dołączysz do nas?

P.S. Nie zabraknie również tematów związanych z narzeczeństwem :)


Serdeczne pozdrowienia,

Wspólnota „ELO’’ wraz z Księżmi Marianami27 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie