Wolontariat

Zaktualizowano: cze 4

Ci, którzy mieli okazję tworzyć z nami atmosferę festiwalu trafią do nas z zamkniętymi oczami. Pozostałych zachęcamy do wzięcia kompasu w dłoń i obrania właściwego kierunku.


Praca w ramach Wolontariatu ELO to idealny sposób na zdobycie doświadczenia w zakresie organizacji festiwalu. Umożliwia spotkanie wielu ciekawych twórców filmowych, poznanie interesujących ludzi, a tym samym możliwość nawiązania przyjaźni na długie lata. Ponadto to bezpłatny udział w pokazach, panelach dyskusyjnych i wydarzeniach towarzyszących (w czasie wolnym od powierzonych obowiązków) a także możliwość zrobienia praktyk i otrzymania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.Wybierz kierunek: i wyrusz z nami w tę pełną przygód wędrówkę!

Nie zwlekaj – jak najszybciej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 czerwca 2021 r.


Potrzebujemy Waszej pomocy w ramach takich sekcji:

sekcji informacyjnej – w której niestraszne są tabelki z harmonogramem. Wolontariusze wydają akredytacje oraz torby festiwalowe, zajmują się bieżącymi sprawami w biurze obsługi oraz udzielają niezbędnych i wyczerpujących informacji na temat wydarzeń festiwalowych.

sekcji warsztatowej – w której asertywność to podstawa. Wolontariusze sprawdzają akredytacje/bilety przed wejściem na poszczególne obiekty festiwalowe, pilnują porządku podczas festiwalu, paneli dyskusyjnych oraz spotkań warsztatowych.

sekcji obsługi mediów – w której lekkie pióro jest na wagę złota. Wolontariusze zajmują się pisaniem tekstów, sprawozdań i recenzji z poszczególnych wydarzeń festiwalowych, które następnie umieszczane są na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Festiwalu.

36 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie