Informacja dla mediów

Zaktualizowano: mar 29

Nad wydarzeniem patronat objął ks. prowincjał Zgromadzenia Księży Marianów Tomasz Nowaczek MIC.Dla mediów o Festiwalu Radości M&M


Księża Marianie i Ewangelizacyjny Licheński Ośrodek „ELO’’ pragną serdecznie zaprosić w dniach 15 - 19 lipca 2021 roku do Lichenia Starego na festiwal M&M Maryja i Młodzi Wesele Radości, opierający się na ewangelicznej scenie wesela w Kanie Galilejskiej. Maryja zaprasza nas jako weselników do swojego sanktuarium, aby doświadczyć niesamowitej radości wypływającej z poznawania Jezusa i bycia blisko Niego, zaprasza, aby pokazać młodym radość przebywania z Nią samą.


Choć bramy sanktuarium otwarte są dla wszystkich, projekt festiwalu kierowany jest głównie do młodych w wieku 16-35 lat. Przybądź i wypłyń na głębię z Jezusem, On otwiera przed Tobą ramiona swojego miłosierdzia.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji, konferencji i zajęć, a także cała oferta różnorodnych warsztatów takich jak m.in. tworzenia ikon, taniec towarzyski, survival, wspinaczka, gra na bębnach, beatbox i wiele, wiele innych. Każdy jest wyjątkowy i każdy znajdzie coś dla siebie, sprostamy wszechstronnym zainteresowaniom. Weselnicy będą mogli bawić się na koncertach na żywo, a wystąpią dla nas Wyrwani z Niewoli, Zespół Jednego Serca - Jednego Ducha, ks. Jakub Bartczak.

Wydarzenie przyniesie wiele możliwości oddania czasu Panu Bogu, codzienna Eucharystia, wspólna modlitwa, jak również Adoracja Najświętszego Sakramentu przyczynią się do pogłębiania więzi z Nim.

Przybądź do Lichenia, przeżyj niesamowite wesele i napełnij się radością odkrywając jego obecność w swym życiu, a potem idź i powiedz wszystkim, że ON żyje. Festiwal kierowany jest nie tylko do katolickiej młodzieży, do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy bez względu na przekonania. Daj się zaprosić Maryi na jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane przeżycie, w którym udział może zaowocować dobrymi zmianami w Twoim życiu.

Zapisy na festiwal w terminie od 1 marca do 30 czerwca przez formularz na stronie.


#festiwalradości

31 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie