Odbierz wiadomość

Drogi Młody,

Co sprawia, że się uśmiechasz? Co wnosi w Twoje serce radość? Może to widok ukochanej osoby albo obecność Boga? Może dopiero szukasz wesela swojej duszy i rzeczywistej relacji? Nie zostawaj sam z wieloma pytaniami i odpowiedziami...podziel się z nami dołączając się do młodzieży z całej Polski, goszczącej w Licheniu na tegorocznym festiwalu radości.Pewnie spytasz kim jesteśmy, po co to robimy i co jeśli jestem niewierzący?

Tworzymy młodzieżową wspólnotę ELO (Ewangelizacyjny Licheński Ośrodek), spędzamy wspólnie czas na modlitwie i zabawie, nieustannie starając się pogłębić naszą więź z Bogiem i drugim człowiekiem. Tegoroczny festiwal stworzyliśmy, aby przekazać Ci Dobrą Nowinę o radości i weselu, o Maryi i bliźnich.


„A jeśli jestem niewierzący?” Więc tym bardziej przyjedź! To będzie także czas Twojego rozwoju na różnorodnych warsztatach tematycznych. Może interesujesz się muzyką, fotografią, teatrem? Podziel się swoją pasją i udoskonal swoje zdolności z nami. Mamy też coś dla osób lubiących muzykę na żywo. Specjalnie dla Ciebie wystąpią zespoły takie jak Siewcy Lednicy.


O nic więcej się nie martw! Weź przyjaciół, drugą połówkę i przybądźcie do Lichenia w dniach 16 lipca 2022 r.

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie