top of page
  • Zdjęcie autoraFestiwal Radości

Festiwal Radości – co będzie się na nim działo?

Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto przyjechać na Festiwal Radości, to w tym momencie rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości! Startujemy w sobotę, 15 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym. Na pewno nie będziecie się nudzić. Gwarantujemy obfitą radość i niezapomniane emocje.


Festiwal Radości rozpocznie się o 13.00 przy Kościele pw. św. Doroty. Wszystko zacznie się od wspaniałych warsztatów oraz zapisów na Spikawkę. Jeśli jesteście ciekawi, czym jest Spikawka, to zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, gdzie dowiecie się więcej. O godzinie 15.00 wspólnie zatańczymy belgijkę, która nas rozrusza i zapewni uśmiech na twarzy.


O 15.30 zagramy w Katoliadę – festiwalowy odpowiednik Familiady. Ta gra zdecydowanie wywoła wiele śmiechu i pozwoli sprawdzić naszą podstawową wiedzę o religii. Oczywiście, jak na Familiadę przystało, nie zabraknie żartów. Następnie zapraszamy na Spikawkę oraz grę „Panny roztropne i nieroztropne”. Festiwal Radości to także modlitwa, dlatego przez cały czas trwania festiwalu, będziecie mogli skorzystać ze spowiedzi oraz wyciszyć się przy adoracji.


Od 17.00 wspólnie będziemy modlić się o wylanie Ducha Świętego. Jeśli jeszcze nigdy nie modliliście się w tak dużym gronie, nadróbcie to z nami! O 17.40 zapraszamy Was na Korowód Weselny – wspólnie będziemy tańczyć i flagować, aby uwielbić Pana. Następnie, o godzinie 18.00, rozpocznie się Msza Święta, aby jeszcze pełniej przeżyć ten radosny czas. Od godziny 20.00 będziemy modlić się o pokój tańcem.


Od godziny 20.30 będą trwały występy artystów, takich jak: Siewcy Lednicy, Uliczny Teatr Ognia „Anthony Street”, Rock and Fire, Maksymalni. Oczywiście na festiwalu nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Bufet będzie otwarty przez cały dzień i jak co roku będziemy mieli okazję skosztować dzika. Zakończymy Festiwal Radości w niedzielę 16 lipca, mszą świętą w Bazylice na godzinę 10.00.


Rozraduj się razem z nami na Festiwalu Radości, nie może Cię na nim zabraknąć!


327 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page