Dlaczego woda? Dlaczego...

Zaktualizowano: 25 maj

.... tak niebiesko zapowiada się tegoroczny Festiwal Radości 2022?


Chciałoby się zaśpiewać: "papa i tak to się zaczęło". Nie będzie śpiewu. Będzie opowieść o początku festiwalu. Będzie historia, podczas której dowiecie się, jak Duch Święty "podyktował" teamowi festiwalowemu konspekcik wydarzenia.


Spotkaliśmy się w styczniu w Licheniu. Nasze spotkanie zaczęliśmy od adoracji. Poszliśmy na spotkanie z Jezusem, aby Go zapytać: Jak ma wyglądać tegoroczna impreza? Słuchaliśmy. Po modlitwie, każdy się opowiadał, co jest w jego sercu. Takie usłyszeliśmy od siebie relacje:

"Czułem się zanurzony w Miłości." "Ależ mnie Jezus przytuliłł, jakby "odnowił" "Jestem dzieckiem Boga, jestem Jego dzieckiem!!!! "Zaśpiewajmy razem tę piosenkę: Każdy spragniony i słaby dziś, niech przyjdzie do żródła, w wodzie życia zanurzyć się..." Ktoś inny powiedział: "Musimy przeczytać z biblii Słowo z księgi Apokalipsy 22... Przeczytaliśmy:

1 I ukazał mi rzekę wody życia,

lśniącą jak kryształ,

wypływającą z tronu Boga i Baranka1.

2 Pomiędzy rynkiem Miasta a rzeką,

po obu brzegach,

drzewo życia, rodzące dwanaście owoców -

wydające swój owoc każdego miesiąca -

a liście drzewa [służą] do leczenia narodów2.

...

6 I rzekł mi:

«Te słowa wiarygodne są i prawdziwe....


Przekaz od Jezusa był jasny: Jesteście przez Chrzest Św. zanurzeni w mojej Miłości - odnówmy z wszystkimi nasze Przymierze! Jest to Przymierze tak mocne, że nic nie może go złamać.


Wołamy do Ciebie. Rzuć wszystko 16.07.2022 i przyjedź na wodne wesele. POWIEDZ BOGU SWOJE ŚWIADOME „TAK”. ODNÓW PRZYRZECZENIA CHRZTU ŚWIĘTEGO.


33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie