słówko o ELO

Ewangelizacyjny Licheński Ośrodek

Ewangelizacyjny Licheński ośrodek jest główną siedzibą wolontariuszy zajmujących się ewangelizacją młodzieży w całej Polsce. W ośrodku zajmujemy się wszechstronną ewangelizacją, w kościele i poza kościołem. W kościele żeby uzbroić kościół w zdolność głoszenia Jezusa, zaprosić do wsparcia i działania a poza kościołem zajmujemy się ewangelizacją młodzieży w całej Polsce poprzez ewangelizację szkół, ośrodków, zakładów poprawczych i prowadzeniem rekolekcji, kursów w tych miejscach gdzie nas zaproszą i na miejscu w Licheniu. 

 

Włączamy się też do wspólnego działania z wszystkimi chętnymi wspólnotami do wspólnego działania. Ośrodek Elo Kecharitomene jest tak zwaną wspólnotą wspólnot, która jednoczy ludzi z całej Polski do wspólnej ewangelizacji młodzieży. Tym więcej ludzi dobrej woli tym większe możliwości, każdy z nas może być przedłużeniem ręki Bożej, członkiem dzięki któremu królestwo Boże się rozrasta.

 

...całe Ciało, zaopatrywane i utrzymywane w całości

dzięki wiążącym połączeniom członków, rozrasta się Bożym wzrostem... ( Kor 2, 19)

 

Jak jesteś w jakimś mieście bądź wiosce, gdziekolwiek w Polsce, to wierzę że możemy podjąć współpracę w wspólnym działaniu dla Królestwa Bożego, prowadzimy rekolekcje, kursy i ogólnie ewangelizacje różnie ubraną wszędzie gdzie nas zaproszą, a tam gdzie się pojawiamy chcemy budować stałe ekipy na miejscu w całej Polsce. Na razie mamy Elbląg, Włocławek, Wrocław, Warszawę i naszą siedzibę w Licheniu Starym. 

 

Jest też możliwość do wejścia w służbę ewangelizacyjną roczną (może być krócej bądź dłużej) w Licheniu Starym gdzie działamy na całą Polskę i już niedługo na europę i świecie. Jak ewangelizujemy można zobaczyć tutaj (link) jeśli byś widział się, lub masz pragnienie ewangelizacji to zachęcamy do wolontariatu rocznego w Licheniu Starym, Betanii, w razie pytań śmiało dzwoń, pisz, przyjeżdżaj, chętnie cię poznamy, dogadamy się na pewno.

maxresdefault.jpg

Rafał Krauze

duszpasterz ELO

Słowko o już się pisze.

274759054_259228346415210_5810706364683804876_n.jpg

Filip Korzeniewski

założyciel ELO

Słowko o już się pisze.

280530268_3073239242928172_8719996850098632001_n.jpg

Dorota Życzkowska

żona Piotra - mama ELO

Słowko o już się pisze.